شیرآلات شودر در کالاشهر

در خصوص شیرآلات و طراحی منزل یکی از مواردی که باید در خرید شیرآلات به آن توجه داشته باشید،  شیرآلات آشپزخانه است. انتخاب شیرآلات مناسب برای طراحی داخلی آشپزخانه بستگی به عوامل بسیار زیادی دارد. اولین موردی که باید در خرید این شیرآلات و انتخاب آن توجه داشته باشید، سبک طراحی لوازم منزل شما است. اگر منزل شما به سبک کلاسیک است ، بهترین شیرآلات برای آشپزخانه شما شیرآلات سبک کلاسیک است. در انتخاب شیرآلات آشپزخانه باید به فضایی که در اختیار دارید نیز توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ برای مثال اگر شما فضای کمی ‌را در اختیار دارید می‌توانید از شیرآلاتی که فضای کمتری را اشغال می‌کنند استفاده کنید.

noLeaking

100%

بدون نشتی

longUse

100%

کارکردبالا

روسوب

100%

بدون رسوب

qualityControl

100%

كنترل كيفيت

شیرآلات مناسب با سینک‌های ظرفشویی مختلف

برای شیرآلات آشپزخانه یکی از مواردی که در خرید شما مهم است، انتخاب یک شیر مناسب با سینک آشپزخانه است. در انتخاب شیرآلات آشپزخانه باید توجه داشته باشید که شیرآلاتی که انتخاب می‌کنید از نظر طرح و رنگ با سینک ظرفشویی و کابینت شما همخوانی داشته باشد؛ در صورت عدم همخوانی ممکن است هارمونی و هماهنگی دکوراسیون داخلی شما از بین برود.

آشنایی با شودر

دیروز، امروز، فردا

شیرآلات شودر، از سال 1370 در زمینه تولید و عرضه شیرآلات بهداشتی با هدف خلق محصولات باکیفیت و کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی، با تکیه و توجه به تمام جزییات، مانند دوام و زیبایی و دانش مهندسیِ مطابق با فناوری روز دنیا، آغاز به فعالیت نمود. این نگاه دقیق و توجه به تمام جزییات، درخشیدن نام شودر را بین دیگر رقبا به همراه داشته است.

چون جزییات مهم‌ است

دقت در جزییات یعنی تکامل زیبایی، یعنی مهندسی و تناسب در طراحی و دوام بالا. اما دقت و نگاه دقیق به تمام جزییات تنها گام اول است. در هزاره‌ی سوم که سرعت رشد و تحول فناوری در کنار مصرف بهینه‌ی آب بیش از پیش برجسته شده است، شیرآلات شودر با در دست داشتن نبض بازار و آگاه بودن از نیاز مشتریان و با بکارگیری از فناوری‌های پیشرفته، طراحی به‌روز، کیفیت بالای تولید و توجه به تمام جزییات، خدمات پس از فروش، آموزش فنی و تامین حداکثری رضایت مشتریان توانسته با برندهای مطرح جهانی برابری کند.

تولید کارآمدترین، با دوام‌ترین، زیباترین، در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان

امروزه شیرآلات شودر با تکیه بر تجربیات ارزنده‌ی گذشته و نیز تولید کارآترین، با دوام ترین، زیباترین و در عین حفظ تناسب با نیاز مشتریان، گامی بلند و ماندگار برداشته است تا به پشتوانه طراحی آلمانی و تولید ایرانی سطح کیفیت صنعت شیرآلات ایران را ارتقاء ببخشد.